Grafika w języku węgierskim przedstawiająca wydarzenie pn. "Wirtualna Sztafeta Miast Partnerskich Bełchatów - Csongrad"

Bełchatów i Csongrád organizuje wirtualną sztafetę

Wirtualna Sztafeta Miast Partnerskich Bełchatów – Csongrád, pod hasłem „Przyjaźń bez granic / Nieograniczona przyjaźń” rusza już 5 marca. Przez dwa tygodnie biegacze i rowerzyści z obu miast partnerskich uczestniczyć będą w sportowej rywalizacji, której celem będzie symboliczne pokonanie dystansu, jaki dzieli oba miasta. To 750 kilometrów! Uczestnicy zawodów z Bełchatowa i Csongrádu wystartują w wirtualnym biegu lub kolarskim wyścigu do miasta partnerskiego.

Bełchatów i węgierskie miasto Csongrád na zasadzie partnerstwa współpracują od 2005 roku. Oba miasta dzieli ok. 750 km. I ten dystans będą musieli pokonać uczestnicy wirtualnej sztafety miast partnerskich  „Przyjaźń bez granic / Nieograniczona przyjaźń”. Będzie to wyzwanie dla biegaczy i kolarzy, których zadaniem wspólnie będzie pokonanie symbolicznego dystansu pomiędzy miastami.

W wirtualnych zawodach udział weźmie równo setka uczestników, po 50 z każdego z miast. Po rejestracji na stronie https://tiszaviragzas2.csongrad.hu każdy z uczestników będzie musiał pokonać jak największy dystans biegnąć lub jadąc na rowerze, który oczywiście trzeba będzie udokumentować na stronie zawodów. Po każdym przebytej aktywności na stronie zawodów należy wpisać pokonany dystans, a screeny, bądź zdjęcia z aplikacji, dokumentujące pokonane kilometry, uczestnicy wirtualnych zawodów będą musieli regularnie publikować na facebookowym profilu wydarzenia Csongrádi Diák SE – Strona główna | Facebook To, czy w wirtualnych zawodach chcemy wziąć udział w formie biegu, czy jazdy na rowerze, należy wskazać podczas rejestracji. Co tydzień, publikowana będzie podsumowanie akcji.

Rywalizacja sportowa polegać będzie na pokonaniu jak największej odległości. Trzy osoby, które pokonają najdłuższy dystans biegiem oraz trzy osoby, które przejadą najdłuższy dystans na rowerze otrzymają nagrody. Dla wszystkich uczestników Wirtualnej Sztafety Miast Partnerskich Bełchatów-Csongrád przewidziano natomiast pamiątkowe medale.

Rejestracja do udziału w zawodach rusza 5 marca i od tego czasu można już „nabijać” kilometry. Datą końcową wirtualnej rywalizacji jest 21 marca. Do końcowej klasyfikacji zaliczana będzie suma dystansów przebytych w tym okresie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *