Bełchatowska Piętnastka – informacje organizacyjne

Ponad 360 osób zarejestrowało już swój udział w tegorocznej edycji „Bełchatowskiej Piętnastce”. Start największego lokalnego biegu ulicznego za dwa miesiące, 19 listopada o godz. 12. Chwilę wcześniej wystartuje Bieg Rekreacyjny na 5 km.

Zgłoszenia do biegu głównego „Bełchatowskiej Piętnastki” oraz Biegu Rekreacyjnego odbywają się poprzez formularz elektroniczny dostępny TUTAJ (wystarczy wybrać interesujący nas dystans) lub w dniu biegu w godz. 8-11 w Biurze Zawodów. Limit miejsc w Biegu Rekreacyjnym to 120 osób.

Zgłoszenia internetowe do „Piętnastki” trwają do 14 listopada br. Opłata startowa uzależniona jest od dnia jej uiszczenia. Do 10 października jest to kwota 35 zł, do 31 października 45 zł, do 16 listopada 55 zł, a w dniu biegu 80 zł. W przypadku Biegu Rekreacyjnego opłata to 10 zł przy wpłacie dokonanej do 15 listopada, 20 zł w dniu zawodów.

W „Piętnastce” prawo startu mają osoby, które do 19 listopada br. ukończą 16 lat. Niepełnoletni startują w biegu na odpowiedzialność rodzica bądź prawnego opiekuna. Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, a rozgrywany będzie przy ruchu ograniczonym.

Regulamin obu biegów – biegu głównego oraz rekreacyjnego – dostępny jest TUTAJ. Bełchatów będzie również miejscem podsumowania Cyklu Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, szczegóły TUTAJ.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *