Bilety na mecz z Macedonią

Ponad 2 tysiące kibiców będzie mogło obejrzeć mecz reprezentacji Polski U-19 z Macedonią na Stadionie Miejskim. Spotkanie będzie ważnym elementem zgrupowania, które kadra narodowa odbędzie w naszym mieście w dniach 7-16 października br. – Wszystkich bełchatowian i nie tylko, zapraszamy do udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i kibicowania polskiej reprezentacji – mówi Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Dariusz Gęsior, selekcjoner kadry Polski U-19, na zgrupowanie powołał zawodników m.in. angielskiego Leicester City, niemieckiego Werderu Brema, belgijskiego RSC Anderlecht oraz włoskiego AC Spezia. Pełna lista wybrańców dostępna jest TUTAJ. W trakcie tego ponad tygodniowego obozu młodzi piłkarze zagrają kontrolnie z Macedonią i Walią. Pierwszy mecz zaplanowano 11 października o  godz. 15:00 w Bełchatowie.

Na Stadionie Miejskim do dyspozycji kibiców będzie ograniczona liczba 2156 miejsc na dwóch trybunach – zachodniej (wejście od ul. 1 Maja) oraz północnej (wejście od ul. Sportowej). Swą obecność zadeklarowała już zorganizowana grupa kibiców GKS Bełchatów, która zajmie miejsca na sektorach C8 i C9 (sektory położone najbliżej sektora kibiców gości). By jednak wejść na obiekt będzie wymagane okazanie bezpłatnej wejściówki, której dystrybucja prowadzona jest w trzech punktach:

  • sekretariat MCS Bełchatów (ul. Czyżewskiego 7)
  • sekretariat GKS „Bełchatów” S.A. (ul. Sportowa 3)
  • recepcja hali „Energia” (ul. Dąbrowskiego 11)

Jedna osoba będzie mogła zabrać ze sobą maksymalnie pięć biletów. Zgłoszenia grupowe (grupy powyżej 5 osób) przyjmowane są mailowo pod adresem kontakt@mcs.belchatow.pl oraz w sekretariacie naszej jednostki.  – Cieszę się, że po czterech latach przerwy ponownie będziemy gościć w naszym mieście młodzieżową reprezentację Polski. Tamtego dnia kadra U-18 zagrała z Finlandią i wygrała 2:0 – przypomina Szymczyk. – Zaufanie, którym po raz kolejny obdarzył nas PZPN to konsekwencja dobrej organizacji wcześniejszych wydarzeń. Przypomnijmy, że od momentu powstania jednostki, Bełchatów gościł międzynarodowy turniej UEFA Development, kadrę narodową w futsalu oraz pojedynek o futsalowy Superpuchar Polski. Do tego na naszych obiektach trwa kurs trenerski PZPN, więc wizyta kadry U-19 to następny rozdział tej pozytywnej współpracy – kończy dyrektor MCS.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *