Coraz bliżej Strefy Kibica

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej z udziałem polskiej reprezentacji będzie można obejrzeć w bełchatowskiej Strefie Kibica. Po długim czasie oczekiwania Miejskie Centrum Sportu mogło złożyć stosowny wniosek do Telewizji Polskiej S.A., która jest oficjalnym nadawcą.

Mistrzostwa Świata w Rosji rozpoczną się 14 czerwca br. i potrwają do 15 lipca. Po 12 latach przerwy weźmie w nich udział reprezentacja Polski, która w grupie H zagra z Senegalem (19 czerwca, godz. 17), Kolumbią (24 czerwca, godz. 20) i Japonią (28 czerwca, godz. 16). Dobra gra biało-czerwonych spowodowała wzrost zainteresowania ich występem na mundialu, a dzięki planowanemu utworzeniu specjalnej strefy będzie można dopingować podopiecznych Adama Nawałki, oglądając te pojedynki na telebimie.

9 kwietnia Telewizja Polska S.A. przedstawiła ofertę dla Stref Kibica, która obejmowała m.in. licencję na publiczne odtwarzanie i zgodę sygnałową dla kanałów TVP na okres trwania turnieju. Miejskie Centrum Sportu wypełniło już formularz zgłoszeniowy i liczy na bezproblemową finalizację tego etapu. Kolejnym będzie już przygotowanie jak najlepszych warunków do wspólnego oglądania turnieju na placu Narutowicza.

Style switcher RESET
Body styles
Background pattern
Background image
Powiększenie ekranu
Kontrast