Deblowe mistrzostwa miasta

Para Piotr Radziejewski – Grzegorz Puźniak wygrała „Mistrzostwa Bełchatowa par deblowych w tenisie ziemnym”. W sobotnich zawodach uczestniczyło siedem par.

Duety zostały podzielone na dwie grupy A i B, dzięki czemu wyłoniono pary półfinałowe. W pierwszej z nich Radziejewski-Puźniak pokonali 6:1 6:2 Strupiński-Stępień. W drugiej oglądaliśmy emocjonujący pojedynek, w którym lepiej sobie poradziła dwójka Jasiński-Gryszkiewicz.

Finał to piąty tego dnia triumf najlepszej pary Mistrzostw Bełchatowa. Mecz o miejsce trzecie 6:4 6:4 wygrał Szewczyk i Gawin. W najbliższy weekend na Miejskich Kortach Tenisowych rozegrany zostanie drugi turniej cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta”. Zapisy do godz. 9:30, start o 10.