Futbolowa atrakcja dla dzieci

„Dzieci dzieciom na Dzień Dziecka” to akcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Bełchatowie, w którą aktywnie włączy się Miejskie Centrum Sportu. Nasza jednostka przygotuje strefę sportową, jednakową jak przed paroma dniami, na miejskich obchodach Dnia Dziecka.

Nasza strefa na „Miejskim Dniu Dziecka” była przez cały czas jej aktywności oblegana, a w kilkuminutowych spotkaniach wzięło udział ponad 350 uśmiechniętych piłkarzy, mniejszych i większych! Liczbę strzelonych przez nich bramek ciężko oszacować, bo jednak tego dnia nie to było najważniejsze. Dodatkowo część z nich została nagrodzona specjalnymi upominkami przekazanymi przez Prezydent Miasta Bełchatowa, Mariolę Czechowską.

W piątek nasze „Mega piłkarzyki” udostępnimy od godz. 13 na pikniku rodzinnym Szkoły Podstawowej nr 4 (ul. Lipowa 11). Poza aktywnością sportową będzie można zrobić wesołe zdjęcie w foto-budce, wziąć udział w grach i zabawach oraz obciąć swoje włosy z przeznaczeniem na cel charytatywny, co umożliwi wyjątkowa akcja „Dzieci dzieciom na Dzień Dziecka”.

Plakat promujący wydarzenie:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *