Klasyfikacja "Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym" 2017

Klasyfikacja kategoria OPEN liczba rozegranych turniejów Pkt GP
Lp. Imię i Nazwisko I II III IV V
1 Radziejewski Piotr 120 120 120 3 360
2 Strupiński Robert 90 75 50 3 215
3 Jaros Piotr 75 90 2 165
4 Puźniak Grzegorz 30 30 90 1 150
5 Dudek Piotr 30 30 75 3 135
6 Jaszczuk Robert 50 30 50 3 130
7 Strojkowski Mariusz 50 75 2 125
8 Stępień Franek 50 75 2 125
9 Matacz Kamil 30 50 30 3 110
10 Czeczotka Roman 30 75 2 105
11 Kurpesa Maciej 30 30 30 3 90
12 Miler Robert 50 30 2 80
13 Szewczyk Adam 50 30 2 80
14 Puźniak Piotr 30 20 30 3 80
15 Sitek Krystian 75 1 75
16 Kosy Krzysztof 50 1 50
17 Krasowski Krzysztof 50 1 50
18 Jagóra Krzysztof 30 1 30
19 Komicz Kacper 30 1 30
20 Dudek Maciej 30 1 30
21 Gwadera Adrian 20 1 20

Klasyfikacja kategoria +50 liczba rozegranych turniejów Pkt GP
Lp. Imię i Nazwisko I II III IV V
1 Maruszak Zbigniew 120 120 120 3 360
2 Drzewosz Krzysztof 75 75 90 3 240
3 Gloc Marian 90 50 75 3 215
4 Zatorski Dariusz 75 75 50 3 200
5 Krysiak Zbigniew 30 90 75 3 195
6 Brzozowski Dariusz 50 50 2 100
7 Ludkiewicz Krzysztof 50 30 2 80
8 Makowski Wojciech 30 30 2 60
9 Cywiński Dariusz 50 1 50
10 Gryszkiewicz Edward 50 1 50
11 Szol Zbigniew 50 1 50
12 Misztal Edwin 50 1 50
13 Stępień Tadeusz 30 1 30
14 Ługowski Mirosław 30 1 30
15 Ciołek Włodzimierz 30 1 30
16 Płuciennik Włodek 30 1 30
17 Sobieszcyk Krzysztof 30 1 30

Klasyfikacja kategoria DEBEL liczba rozegranych turniejów Pkt GP
Lp. Imię i Nazwisko I II III IV V
1 Radziejewski Piotr 120 120 120 3 360
2 Puźniak Grzegorz 50 120 75 3 245
3 Matacz Kamil 50 75 120 3 245
4 Strojkowski Mariusz 50 75 75 3 200
5 Drzewosz Krzysztof 50 75 75 3 200
6 Stępień Franek 90 90 2 180
7 Strupiński Robert 90 90 2 180
8 Puźniak Piotr 50 50 75 3 175
9 Maruszak Zbigniew 120 1 120
10 Krysiak Zbigniew 50 50 2 100
11 Gloc Marian 50 50 2 100
12 Sitek Krystian 75 1 75
13 Krasowski Krzysztof 75 1 75
14 Stępień Tadeusz 75 1 75
15 Dudek Maciej 75 1 75
16 Jaros Piotr 75 1 75
17 Dudek Maciej 75 1 75
18 Kosy Krzysztof 50 1 50
19 Kurpesa Maciej 50 1 50
20 Gwadera Adrian 50 1 50
21 Szewczyk Adam 50 1 50
22 Ludkiewicz Krzysztof 50 1 50
23 Miler Robert 50 1 50
24 Płuciennik Włodek 50 1 50
25 Stępień Hanna 50 1 50
26 Miler Robert 50 1 50