Mundialowy turniej „FIFA 18”

Bełchatowscy fani e-sportu mogą rozpocząć przygotowania do turnieju „FIFA 18”. W połowie lipca poznamy najlepsza piłkarską reprezentację świata, za to pod koniec czerwca wyłonimy najlepszych bełchatowskich graczy biorących udział w turnieju wirtualnego futbolu.

Trwające Mistrzostw Świata w piłce nożnej powodują, że przez blisko miesiąc tematem numer jeden w wielu domach jest futbol i związane z nim emocje. Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska wychodząc naprzeciw tej krajowej euforii zaprasza do oglądania spotkań Polaków w Strefie Kibica, gdzie można także spędzić czas w specjalnej strefie PlayStation.

To właśnie tam 28 czerwca br., w dniu gdy biało-czerwoni rozegrają ostatni mecz grupowy z Japonią, odbędzie się wyjątkowy „Turniej FIFA 18”. Kierowany jest on do młodszych i starszych mieszkańców Bełchatowa, ponieważ przewidziano dwie kategorie wiekowe – poniżej i powyżej 16 roku życia, a wstępnie maksymalna ilość uczestników w każdej z nich to 16 osób.

Zapisy prowadzone będą jedynie w dniu turnieju, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w obu kategoriach przewidziano nagrody.

Więcej informacji w REGULAMINIE „TURNIEJ FIFA 18”.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *