Muzyczne pożegnanie ferii

Blisko 200 osób przewinęło się przez Lodowisko Miejskie w trakcie ponad dwugodzinnej dyskoteki „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”, która symbolicznie zakończyła okres ferii zimowych. Każdy kto opuszczał taflę lodowiska czynił to z uśmiechem.

Lodowisko „rozgrzewamy” już od wielu lat, bo jeśli mnie pamięć nie myli, to gdy zaczynaliśmy tego obiektu jeszcze nie było. Wtedy imprezę organizowaliśmy na ślizgawce, która była tworzona na kortach – wspomina Paweł Uznański, wiceprezes spółki PEC Bełchatów. – Te imprezy wpisały się w miejską tradycję, a my co roku staramy się naszej młodzieży jakoś te ferie urozmaicić – dodaje.

Zabawę rozpoczął pokaz układów artystycznych, w którym wzięła udział m.in. Klaudia Jakubczak jako Księżniczka Anna z „Krainy lodu”, do utworu „Pierwszy raz jak sięga pamięć”. – Pierwszy raz łyżwy założyłam jak miałam 6/7 lat. Z łyżwiarstwem figurowym mam do czynienia od niedawna, ponieważ jeżdżę dopiero pierwszy sezon. A można powiedzieć, że zaczęło się od rolek, bo stwierdziłam, że zimą będzie mi brakowało tej formy ruchu – opowiadała z radością nastolatka.

O dobrą i rytmiczną muzykę zadbał DJ, który nie zapominał o hitach list przebojów. Tak dobrze wyselekcjonowana muzyka pozwalała dzieciom wraz z rodzicami i dziadkami na wyśmienitą zabawę. Część starszych gości Lodowiska zapewne wspominała czasy, gdy ślizgała się np. między blokami na osiedlu Dolnośląskim. – Pamiętam takie lodowisko. Zawsze gdy wracałam ze szkoły, rzucałam plecak w kąt, brałam ze sobą łyżwy i tyle mnie widziano. To był dla mnie chyba najpiękniejsze czasy w moim życiu – śmieje się Olga Pełka.

Dzięki spółce PEC każdy gość dyskoteki mógł liczyć na gorącą herbatę i gadżety, które wzbogaciły pulę nagród loterii. W niej poza drobiazgami spółki były także materiały reklamowe Miasta Bełchatowa i vouchery na kwotę 1800 zł.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Streetball Bełchatów 2024