Nowe łyżwy na Lodowisku

31 nowych par łyżew – rozmiary od 36 do 42 – zostało zakupionych na Lodowisko Miejskie. Są one do dyspozycji gości obiektu już od paru dni. Obecnie w wypożyczalni jest około 120 par łyżew, z których będzie można skorzystać również na dwóch zbliżających się wydarzeniach.

Lodowisko Miejskie jest czynne codziennie w godz. 9-21, przy czym w godzinach dopołudniowych pierwszeństwo mają uczniowie w ramach zajęć wychowania fizycznego. Dodatkowo w ramach zajęć zorganizowanych z tafli lodowiska korzysta UKS „Niedźwiadek” Bełchatów (zajęcia hokeja na lodzie) oraz Szkoła Łyżwiarska „Piruet” (zajęcia nauki jazdy na łyżwach).

21 stycznia (niedziela, godz. 15:00) na lodowisku gościć będzie utalentowany łyżwiarz figurowy, mający w swym dorobku medale mistrzostw Polski, Krzysztof Gała. Łodzianin zaprezentuje swój układ artystyczny, a dodatkowo czynnie włączy się w zajęcia grupy sportowej „Piruetu”.

Z kolei 10 lutego (sobota, godz. 16:30) Prezydent Miasta Bełchatowa oraz Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie zapraszają na gorącą zabawę na Lodowisku – „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco” – kończącą ferie zimowe dla uczniów Łódzkiego. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowanie, co pozwala nam wierzyć, że i tym razem na tafli będzie pełno uśmiechniętych łyżwiarzy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *