Ruszają zapisy

Bieg Tropem Wilczym to największy bieg pamięci w Polsce. Co roku uczestniczy w nim ponad 70 000 osób w ponad 350 miastach na całym świecie. Inicjatywa powstała z pomysłu Fundacji Wolność i Demokracja, która zachęca do lokalnego organizowania poszczególnych biegów. Dokładnie o godzinie 12:00 tysiące biegaczy startuje aby w nietypowy sposób upamiętnić historię Żołnierzy Wyklętych. Symboliczny dystans 1963 metry to rok śmierci ostatniego Niezłomnego – Józefa Franczaka, który poległ w walce. W naszej edycji dostępny jest również dystans 5 km. Jest to pierwsza część Bełchatowskiej Triady Biegowej.

Edycja 2019

Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę 03.03.2019 roku w Parku przy Muzeum Regionalnym w Bełchatowie oraz na fragmentach ulic Bełchatowa. Do dyspozycji będą dwa dystanse: 1963 metry oraz 5 km. Limit zawodników wynosi 190 osób.

Zapisy

Dokładnie o godzinie 12:00 ruszają zapisy na bieg. Jeśli nie masz jeszcze konta należy je założyć w systemie. Po zalogowaniu, można zarejestrować swój udział w biegu. W momencie zapisania się 190 biegaczy, pozostałe zapisy nie będą akceptowane i zostaną zamknięte. W systemie może wyświetlać się opłata startowa w wysokości 2 zł którą należy zignorować – BIEG JEST BEZPŁATNY. Zawodnicy będą akceptowani ręcznie zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Regulamin można pobrać TUTAJ (pdf). Ważne – Jeśli planujesz udział we wszystkich biegach triady pamiętaj, aby logować się zawsze z tego samego konta podpiętego pod ten sam adres e-mail!

Tegoroczna trasa biegu

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *