Smakosze najlepsi wśród „Piwomanów”

Triumfem zespołu „Smakoszy” zakończył się sobotni turniej piłki nożnej „Piwomani Bełchatów 2017”. W rywalizacji na boisku ze sztuczną nawierzchnią wzięło udział pięć drużyn, które zagrały systemem „każdy z każdym”.

Mecze trwające blisko pół godziny rozgrywano na dwóch boiskach jednocześnie, a tak długi czas gry pozwalał na zdobywanie wielu bramek. Tylko w jednym meczu strzelono zaledwie trzy gole, a jak się następnie okazało był to pojedynek wyłaniający zwycięzce turnieju. „Smakosze” pokonali w nim po zaciętym boju „Ciacho Bar” 2:1.

Biało-zielono-czarni „Smakosze” znajomych z „Ciacho Bar” wyprzedzili zaledwie o punkt, a o cztery „oczka” reprezentację „Czarnych”. Miejsce czwarte dla „Galakticos”, piąte dla „FC Pączki”, której skład stanowili najmłodsi uczestnicy turnieju. Triumfatorzy wygrali trzy z czterech spotkań i jeden zremisowali.

Rywalizacja odbywała się w sportowej atmosferze, a radość ze sportowego rozpoczęcia weekendu udzieliła się wszystkim uczestnikom. Również pogoda sprzyjała zdrowej rywalizacji, której nie brakowało do ostatniego gwizdka sędziów.

Style switcher RESET
Body styles
Background pattern
Background image
Powiększenie ekranu
Kontrast