Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu

Paweł Woźniak


Sekretariat

Ewa Kucharska – sekretarka

tel. (44) 737 81 25  fax. (44) 737 81 26

e-mail: kontakt@mcs.belchatow.pl

Referat finansowo-księgowy

Anna Sadurska – główna księgowa

e-mail: a.sadurska@mcs.belchatow.pl

Barbara Polek – specjalista ds. kadr i płac

e-mail: b.polek@mcs.belchatow.pl

Referat infrastruktury

Michał Piotrowski – kierownik

tel: 601 371 293 / tel. (44) 737 81 29

e-mail: m.piotrowski@mcs.belchatow.pl

Adrian Kostrzewski – kierownik gospodarz obiektu – Hala Energia

tel: 667-724-077

e-mail: a.kostrzewski@mcs.belchatow.pl

Dariusz Kowalski – kierownik gospodarz obiektu – Stadion Miejski / Boiska treningowe

tel. 513 869 736

e-mail: d.kowalski@mcs.belchatow.pl

Referat promocji

Grzegorz Karasiński – kierownik

tel: 603 756 145 e-mail: grzegorz@mcs.belchatow.pl

Powiększenie ekranu
Kontrast