Taneczny koniec ferii

Lodowisko Miejskie po raz kolejny było miejscem tanecznej zabawy dla młodzieży. Zgodnie z wieloletnią tradycją impreza odbyła się w ostatni weekend ferii zimowych. Od kilku lat wydarzenie odbywa się pod nazwą „Rozgrzejmy Lodowisko w Rytmie Disco”. Organizatorem jest Miasto Bełchatów, a jego głównym partnerem Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Imprezy na lodowisku doskonale wpisują się w strategię marketingową miejskiej spółki, dlatego PEC wspomaga je już od bardzo dawna. Współpraca rozpoczęła się kilkanaście lat temu, kiedy lodowisko nie było jeszcze zadaszone, a taflę lodu formowano na Miejskich Kortach Tenisowych. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 200 mieszkańców Bełchatowa. Swoje umiejętności zaprezentowali także podopieczni Szkoły Łyżwiarskiej Piruet.

Popisy tańca na lodzie rozpoczęły dyskotekę, która trwała prawie trzy godziny. W przerwach między zabawą można było napić się gorącej herbaty, którą na swoim stanowisku promocyjnym przygotowała spółka PEC. Gościem honorowym imprezy był „Kot klucha” – oficjalna maskotka PEC-u. Podczas całej imprezy prezentował on swoje nietuzinkowe umiejętności tańca na lodzie, czym zachwycił publiczność.

Kolejną atrakcją dla uczestników zabawy była loteria. Osoby, którym sprzyjał los wylosowały vouchery. Każdy z takich voucherów wart jest 200 zł. Szczęśliwi wygrani mogą je zamienić na zakupy w jednym ze sklepów z artykułami RTV i AGD. Oprócz 9 nagród w postaci kart zakupowych, w loterii losowane były drobne upominki oraz gadżety Miasta Bełchatowa.

Ferie na miejskie ślizgawce tradycyjnie już zakończyła dyskoteka na łyżwach. Oprócz dobrej zabawy i tanecznych…

Opublikowany przez Miasto Bełchatów Poniedziałek, 25 lutego 2019
Style switcher RESET
Body styles
Background pattern
Background image
Powiększenie ekranu
Kontrast