Tymczasowe utrudnienia

Już 21 lipca 2019 roku, w niedzielę w Bełchatowie po raz trzeci odbędzie się LOTTO Triathlon Energy Bełchatów. W związku z tym na terenie miasta i częściowo terenie gminy mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Poniżej szczegółowe informacje na temat utrudnień oraz dojazdu na miejsce imprezy dla zawodników i kibiców.

Utrudnienia w ruchu drogowym.

W dniu 21 lipca 2019 roku (niedziela) w związku z rozgrywaniem zawodów LOTTO Triathlon Energy Bełchatów wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie miejscowości Bełchatów, Poręby, Grocholice i Słok.

W godzinach 8:00 – 13:30 całkowicie wyłączona z ruchu zostanie droga powiatowa od skrzyżowania drogi wojewódzkiej DW484 poprzez Rząsawę, Słok – Młyn aż do skrzyżowania w Dąbrowie.

W godzinach 10:30 – 14:00 całkowicie wyłączona z ruchu zostanie pas drogi wojewódzkiej DW484 na odcinku do ulicy Armii Krajowej w Bełchatowie oraz ulice Armii Krajowej do Goetla, Staszica od Goetla do Okrzei, Okrzei, Kwiatowa aż do Placu Narutowicza.

W godzinach 11:00 – 16:30 całkowicie wyłączone z ruchu zostaną ulice w centrum miasta ulica Lecha i Marii Kaczyńskich oraz ulica Czyżewskiego od ronda Wybickiego w kierunku miejscowości Dobiecin na odcinku 2,6 km.

Dojazd zawodników w niedzielę 21 lipca

Dla zawodników i kibiców organizator przygotował dedykowane autobusy w celu dojazdu na start zawodów. Autobusy odjeżdżają z przystanku znajdującego się na przeciwko wyjścia z T2 (pod Urzędem Miasta Bełchatowa). Odjazdy autobusów:

6:45 – dla dystansu 1/2 IM

8:30 – dla dystansu 1/4 IM

9:20 – dla dystansu 1/8 IM

Uwaga zawodnicy! Autobusy nie mają możliwości transportu rowerów.

Dojazd samochodem wyłącznie drogą wojewódzką DW484 a następnie drogą utwardzoną przez las od strony miejscowości Łękawa.

Parkingi dla zawodników w Bełchatowie:

– przy hali Energia w Bełchatowie, ul. Dąbrowskiego 11

– przy stadionie miejskim w Bełchatowie, wjazd od ulicy 1-ego Maja

Parking dla zawodników na Słoku:

– przy hotelu Wodnik Słok