W niedzielę Letni Turniej Kibiców GKS

W niedzielę Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie po raz drugi tego lata będzie współorganizatorem turnieju piłki nożnej kibiców górniczego klubu. Po Międzynarodowym „Torfiorze Cup” 20 sierpnia odbędzie się Letni Turniej Kibiców GKS Bełchatów.

Turnieje kibiców „Brunatnych” mają już swoją tradycję i odbywają się regularnie co pół roku, w dwóch edycjach – letniej i zimowej. Tym razem czekają nas zmagania fanów z poszczególnych grup kibicowskich, osiedli i fan clubów na boisku ze sztuczną nawierzchnią, którym administruje nasza jednostka. Tytułu broni reprezentacja osiedla Przytorze.

Impreza rozpocznie się w niedzielę 20 sierpnia o godzinie 9:00, a zespoły przebywające na boisku będą liczyć 6 zawodników (5 + bramkarz). – W turnieju mogą wziąć udział drużyny złożone z aktywnych kibiców GKS-u, należących do grup kibicowskich i systematycznie uczęszczających na młyn i jeżdżących na wyjazdy – wyjaśniają organizatorzy.

Zapisy drużyn prowadzone są m.in. poprzez profile kibicowskie na Facebooku lub bezpośrednio w siedzibie Ośrodka „Kibice Razem GKS Bełchatów” w godzinach jego otwarcia. Turniej zostanie sfinansowany w sporej części ze środków programu „Kibice Razem” pochodzących z dotacji Miasta Bełchatów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *