Wynajmij nasz obiekt

Miejskie Centrum Sportu będące administratorem najważniejszych obiektów sportowych w Bełchatowie oferuje możliwość ich wynajmu. Od początku funkcjonowania jednostki z tej opcji korzystają profesjonalne kluby sportowe, ale również stowarzyszenia kultury fizycznej, zakłady pracy, osoby fizyczne oraz placówki oświatowe. Udostępnianie odbywa się odpłatnie, w niektórych przypadkach kwota może zostać obniżona o przyznany upust.

We wtorek z naszej oferty skorzystał wicelider piłkarskiej Fortuna 1 Ligi Stomil Olsztyn, który odbył swą jednostkę treningową na odpowiednio przyszykowanym boisku treningowym nr 2. Był to ważny element przygotowań do wyjazdowego spotkania z Sandecją Nowy Sącz. Warto nadmienić, że wcześniej w podobny sposób z tej możliwości w drodze na spotkanie ligowe skorzystali właśnie piłkarze byłego ekstraklasowicza z Małopolski.


W czasie gdy na „dwójce” trenowali piłkarze z Warmii, na płycie głównej Stadionu Miejskiego formę szlifowali piłkarze PGE GKS Bełchatów. Oni w środę w ramach rozgrywek 2 ligi zagrają na wyjeździe z Górnikiem Łęczna, ale za to w niedzielę czeka ich trudny pojedynek z Olimpią Grudziądz przed własną publicznością. Początek meczu o godz. 18:00.

Możemy być dumni, że z naszej oferty korzystają nie tylko lokalne drużyny, ale również renomowane kluby z Polski. Sandecja Nowy Sącz, Stomil Olsztyn oraz siatkarki Budowlanych Łódź i siatkarze juniorskiej reprezentacji Polski to tylko niektóre podmioty, które pracowały na naszych obiektach. Każdego dnia w sposób właściwy je eksploatujemy i modernizujemy, tak by mogły z powodzeniem służyć zainteresowanym – tłumaczy Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu.

Podmioty zainteresowane wynajmem naszych obiektów (Stadion Miejski wraz z boiskami treningowymi, hala „Energia”, Miejskie Korty Tenisowe oraz Lodowisko Miejskie) proszone są o kontakt z Referatem ds. infrastruktury pod nr tel. (44) 737 81 29 lub mailowo kontakt@mcs.belchatow.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Streetball Bełchatów 2024