Wyniki "Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym" 2017

Piotr Radziejewski i Zbigniew Maruszak zdominowali I turniej „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa”. Obaj byli najlepszą parą w grze podwójnej (w finale pokonali duet Strupiński-Stępień), a indywidualnie wygrali turniej w grze pojedynczej w kategorii OPEN i 50+. W kat. OPEN trzecie miejsce zajął Robert Strupiński, w kat. 50+ Krzysztof Drzewosz po zwycięstwie z Dariuszem Zatorskim (6/2 6/2).

Wyniki I turnieju GP kat. OPEN

Wyniki I turnieju GP kat. 50+

Wyniki I turnieju GP kat. DEBEL

Piotr Radziejewski ponownie nie miał sobie równych w turnieju cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa”.  Trener szkółki tenisowej BTS „AS” Bełchatów wygrał  grę pojedynczą kat. OPEN, gdzie w finale pokonał Roberta Strupińskiego 6/3, 6/2. W kat. 50+ triumfował Zbigniew Maruszak, który w finale okazał się lepszy od Zbigniewa Krysiaka (6/1, 6/2). Finał debla to emocjonujące widowisko, w trakcie którego para Radziejewski/Puźniak musiała się namęczyć by ostatecznie zwyciężyć 6/4, 5/7 i 10/6 duet Strupiński/Stępień.

Wyniki II turnieju GP kat. OPEN

Wyniki II turnieju GP kat. 50+

Wyniki II turnieju GP kat. DEBEL

III turniej „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa” to trzecie triumfy liderów naszych klasyfikacji – Piotra Radziejewskiego i Zbigniewa Maruszaka. Pierwszy z nich wygrał turniej kat. OPEN oraz w parze z Kamilem Mataczem zawody deblowe. Z kolei Maruszak dopisał do swojego dorobku 120 punktów za zwycięstwo w kat. 50+.

Wyniki III turnieju GP kat. Open

Wyniki III turnieju GP kat. 50+ 1

Wyniki III turnieju GP kat. 50+ 2

Wyniki III turnieju GP kat. Debel

IV turniej „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa” to czwarte zwycięstwo lidera kategorii 50+ Zbigniewa Maruszaka. W kat. OPEN z triumfu cieszył się Piotr Jaros. Rozgrywki deblowe to sukces pary Piotr Radziejewski-Grzegorz Toboła.

Wyniki IV turnieju GP kat. Open

Wyniki IV turnieju GP kat. 50+

Wyniki IV turnieju GP kat. Debel

W piątym, a zarazem ostatnim turnieju najlepszym w kategorii OPEN okazał się być Grzegorz Toboła pokonując w finale Dariusza Prątnickiego 6/2 6/2. W kategorii +50 triumfował Edwin Misztal wygrywając z Krzysztofem Drzewoszem 6/4 6/2, natomiast w grze podwójnej zwyciężyli po bardzo wyrównanej grze Robert Jaszczuk i Grzegorz Toboła górując nad Kamilem Mataczem w parze z Piotrem Radziejewskim 4/6 6/3 10/7.

Wyniki V turnieju GP kat. OPEN

Wyniki V turnieju GP kat. 50+

Wyniki V turnieju GP kat. DEBEL

Piotr Radziejewski i Zbigniew Maruszak podobnie jak w całym cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa”, tak i w turnieju Masters nie mieli sobie równych. Pierwszy z nich wygrał zawody w kat. OPEN, w drugi w kat. 50+. W grach finałowych pokonali odpowiednio Franka Stępnia i Edwina Misztala.