Aktywny weekend z Marszałkiem

Wiele emocji przyniósł uczestnikom sobotni turniej piłki nożnej „Ku pamięci Marszałka Józefa Piłsudskiego”. O końcowym sukcesie decydowała różnica zaledwie jednego punktu. Dzień później byliśmy obecni na „Pikniku z Marszałkiem”, gdzie nasze miejsce gier i zabaw cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Boisko treningowe nr 2 było miejscem zmagań sześciu drużyn, które systemem „każdy z każdym” rywalizowały o nagrodę główną (1000 zł). Już pierwsza kolejka gier przyniosła wiele bramek. Nie brakowało ich również przez cały czas trwania zawodów. Ostatecznie sukces świętował „Jupiter”, który o punkt wyprzedził „Red Bull”, a w bezpośrednim spotkaniu pokonał rywala 1:0. Podium zamknęli „Smakosze” z dorobkiem 7 punktów, „oczko” więcej od „FC Walkower”. Kolejne dwie pozycje dla „Nowej Drużyny” i „Młodych Wilków”. Trzy najlepsze zespoły otrzymały także vouchery na mecz PGE GKS Bełchatów z GKS 1962 Jastrzębie (16.05, godz. 19).

W niedzielę młodzi bełchatowianie, którzy gościli w parku przy Muzeum Regionalnym, za sprawą aktywnej strefy naszej jednostki na chwilę przenieśli się do dwudziestolecia międzywojennego. „Piknik z Marszałkiem” to ogrom gier i zabaw, które umożliwiały wesołe spędzenie wolnego czasu. Były m.in. bańki mydlane, toczenie koła, hula-hop oraz cieszące się dużym zainteresowaniem przeciągnie liny.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *