tel. (44) 7378125
kontakt@mcs.belchatow.pl
Czeka nas piwny weekend

Jeszcze pięć miejsc pozostało w turnieju piłki nożnej, który odbędzie się przy okazji weekendowej imprezy „Piwomani Bełchatów 2017”. Dla pozostałych osób przygotowaliśmy m.in. Marcepany Króla Zygmunta, zabawę taneczną oraz wyjątkowe pokazy.

Zapisy do turnieju trwają u p. Filipa Polaka, a więcej o nich POD TYM LINKIEM. Zawody na boisku ze sztuczną nawierzchnią będą wstępem do atrakcji, które czekać będą na gości od godz. 16 na terenach zielonych przy boiskach treningowych w ramach Festiwalu Rzemiosła Browarniczego.

Poza wesołym miasteczkiem i wieczorną zabawą taneczną można będzie zapoznać się z bogactwem polskiego rynku browarniczego i tym co niesie ze sobą „piwna rewolucja”. Oferowana edukacja browarnicza pozwoli gościom tego miejsca poznać znaczenie takich słów jak zacier, słód, dolna i górna fermentacja czy brzeczka.

W niedzielę od godz. 12 zapraszamy na degustację piw rzemieślniczych lokalnych browarów, pokazy piwowarstwa oraz warsztaty „Marcepany Króla Zygmunta” Najmłodsi goście naszej imprezy dowiedzą się wówczas jak powstaje marcepan, dlaczego produkcja słodyczy wymagała królewskiego przywileju oraz czy słodycze mogą być lekarstwem? Dzień zakończy wspólnie biesiadowanie.

Plakat promujący wydarzenie:

Style switcher RESET
Body styles
Background pattern
Background image