Nocne bieganie

Dużym zainteresowaniem wśród biegaczy cieszy się „II Bełchatowski Bieg Nocny”, który zaplanowano 28 kwietnia br. Liczba wolnych miejsc codziennie maleje, a na blisko miesiąc przed startem pozostało ich około 70.

Zapisy na drugi nocny bieg w Bełchatowie rozpoczęliśmy ponad tydzień temu, a na ten moment swój start zadeklarowało ponad 260 osób! Przypominamy jednak, że za za osobę zgłoszoną uważany jest biegacz, który dokonał zgłoszenia internetowego oraz uiścił opłatę startową.

Rejestracji w biegu można dokonywać W TYM MIEJSCU. Limit uczestników zaplanowano na 333 osoby, a opłata startowa wynosi 30 zł. W kategorii kobiet i mężczyzn najszybsi biegacze mogą liczyć na nagrody finansowe (500, 300 i 200 zł). Z pustymi rękoma nie odejdą również najszybsi biegacze z Bełchatowa.

Bieg rozpocznie się o godz. 21 na placu Narutowicza, a jego trasa prowadzić będzie ulicami Czyżewskiego oraz Lecha i Marii Kaczyńskich. „II Bełchatowski Bieg Nocny” to kolejna odsłona „Triady Bełchatowskiej”. Podsumowaniem i zwieńczeniem cyklu będzie listopadowa „Bełchatowska Piętnastka”.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *