Dzień dziecka na kortach

Turniej tenisa ziemnego z okazji dnia dziecka odbędzie się w najbliższą sobotę na kortach przy ul. Edwardów 8 w Bełchatowie.

Impreza, która rozgrywana jest cyklicznie od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych pasjonatów tenisa. Mamy nadzieję, że również w tym roku frekwencja dopisze, a rywalizacja będzie bardzo emocjonująca. Start o godzinie 10:00. Zapisy do Turnieju prowadzone będą w kasie Miejskich Kortów Tenisowych. Termin zapisów upływa w dniu zawodów, w zależności od kategorii wiekowej zawodnika:

Turniej zostanie rozegrany w następujących kategoriach:

  • kategoria „czerwona” (chłopcy razem z dziewczętami)
  • kategoria „zielona” (chłopcy razem dziewczętami)
  • kategoria „pomarańczowa” (chłopcy razem z dziewczętami)
  • kategoria U-18 (chłopcy + dziewczęta)

Godziny zapisów w dniu zawodów

a)         do godz. 9:30 kategoria „czerwona”

b)         do godz. 11:00 kategoria „pomarańczowa”

c)         do godz. 12:30 kategoria „zielona”

d)         do godz. 14:00 kategoria U-18

W tym samym czasie na kortach będzie toczyła się rywalizacja w turnieju kobiet oraz w grze podwójnej (mikst). Start tych rozgrywek również o godzinie 10:00, a zapisać się można do godz. 9:30 w dniu zawodów. Organizatorami tych rozgrywek są doskonale znani w bełchatowskim środowisku tenisowym Robert Strupiński i Mariusz Strojkowski.

Dzień dziecka na Miejskich Kortach Tenisowych upłynie zatem w rodzinnej i sportowej atmosferze, podczas rywalizacji całych rodzin. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich miłośników „białego” sportu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *