Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

CUBE4FUN IN BEŁCHATÓW 2023

20 maja - 21 maja

na zdjęciu widoczny gracz podczas układania kostki rubika

Speedcuberzy z całej Polski przyjadą do Bełchatowa, aby w weekend 20-21 maja rywalizować w Hali Energia znajdującej się przy ulicy Dąbrowskiego 11a w Bełchatowie podczas Mistrzowskiego Turnieju w Speedcubingu pn. „CUBE4FUN IN BEŁCHATÓW 2023”. Zmagania w układaniu kostki rubika dla amatorów, pasjonatów, ale też i doświadczonych w tym sporcie osób odbędą się w 9 kategoriach. Łączna liczba dostępnych miejsc to 160, ale regularnie ona się pomniejsza, ponieważ przez cały czas nieprzerwanie prowadzone są zapisy aż do poniedziałku, 15 maja 2023 roku, do godziny 14:00. Każdy zawodników otrzyma z rąk organizatorów pamiątkową koszulkę z logo zawodów. Z kolei opłata wpisowego dla uczestników wynosi 75 złotych.

Więcej informacji o bełchatowskiej odsłonie Mistrzowskiego Turnieju w Speedcubingu, ale też o pozostałych eventach można znaleźć również na stronie internetowej www.cube4fun.pl, a z kolei TUTAJ prowadzone są zapisy i znajduje się zakładka poświęcona zawodom przeprowadzanym w Bełchatowie.

Organizatorami turnieju w układaniu kostki rubika na czas pn. „CUBE4FUN IN BEŁCHATÓW 2023” są: Miasto Bełchatówfirma cube4fun, Piotr Tokarski, Mateusz Ziemba oraz Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.

REGULAMIN

WIĘCEJ INFORMACJI
ZAPISY

FACEBOOK – MCS BEŁCHATÓW
WYDARZENIE FACEBOOK

plakat przedstawia szczegóły dotyczące imprezy sportowej pn. "CUBE4FUN IN BEŁCHATÓW 2023"

Organizatorzy

cube4fun
Miasto Bełchatów
Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie

Miejsce

Hala Energia
ul. Dąbrowskiego 11
Bełchatów, Łódzkie 97-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
603 724 087
Strona internetowa:
http://mcs.belchatow.pl/hala-energia/
Style switcher RESET
Body styles
Background pattern
Background image