Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym 2022

ZAPISY

Do udziału w turniejach z cyklu Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym 2022 można się zgłaszać podając: imię i nazwisko, numer kontaktowy i kategorię (do wyboru: OPEN mężczyzn, OPEN kobiet, „+50” mężczyzn i gra podwójna):

  • osobiście u organizatora Mariusza Strojkowskiego,
  • w siedzibie Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej 3 (wejście od ulicy 1 Maja – pierwsze piętro, Referat ds. Promocji p. 33D),
  • na Miejskich Kortach Tenisowych przy ulicy Edwardów 8 w Bełchatowie (w godzinach ich funkcjonowania),
  • wysyłając wiadomość na adres e-mail: mstrojkowski@wp.pl
  • wysyłając wiadomość SMS na numer telefonu: 696-439-481.

UWAGA! Zapisy osobiste dla amatorów tenisa ziemnego są możliwe na co najmniej 3 dni przed rozpoczęciem turnieju aż do dnia rozpoczęcia rozgrywek, do godziny 9:30. Po tym czasie zgłoszenia nie są już przyjmowane.

W przypadku każdego turnieju w godz. 9:30 – 10:00 odbywa się losowanie kategorii, a początek gier jest zaplanowany na godz. 10:00.

EDYCJE

W 2022 roku zaplanowanych jest pięć edycji turniejów w ramach całego cyklu Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym. Ponadto w połowie września zostanie rozegrany finałowy turniej Grand Prix Masters.

I Grand Prix – 14 – 15 maj 2022 r. – WYNIKI
II Grand Prix – 28 – 29 maj 2022 r. * (NOWY TERMIN: 20 – 21 sierpień 2022 r.)
III Grand Prix – 11 – 12 czerwiec 2022 r. – WYNIKI
IV Grand Prix – 2 – 3 lipiec 2022 r.
V Grand Prix – 27 – 28 sierpień 2022 r.
Grand Prix Masters – 10 – 11 wrzesień 2022 r.

*turniej przełożony ze względu na warunki pogodowe

OPŁATY STARTOWE

Wpisowe należy opłacić w dniu danego turnieju z cyklu Grand Prix Bełchatowa 2022 w tenisie ziemnym do godziny 9:30.

SingielDebelSingiel + Debel
Młodzież szkolna za okazaniem legitymacji szkolnej30 złotych / osoba30 złotych / osoba30 złotych / osoba
Studenci za okazaniem legitymacji studenckiej40 złotych / osoba30 złotych / osoba30 złotych / osoba
Pozostali60 złotych / osoba30 złotych / osoba30 złotych / osoba

KLASYFIKACJE

OPEN mężczyzn

MiejsceImię i nazwiskoI GPII GPIII GPIV GPV GPIlość rozegranych turniejówIlość zdobytych punktów
1Mateusz Stanowski1201202240
2Mariusz Strojkowski90752165
3Sylwester Sitkowski75502125
4Robert Strupiński090190
5Andrzej Grzegorzewski075175
5Kamil Rybak750175
7Łukasz Kołodziejczuk60*0160
7Tymoteusz Piwowarski060*160
8Karol Krupa55*0155
8Tomasz Pudelewicz055*155
11Mateusz Ziach53*0153
12Dariusz Prątnicki500150
13Michał Gonerski033*133

* – zawodnik grał w Turnieju Pocieszenia i uzyskał dodatkowe punkty bonusowe

OPEN kobiet

MiejsceImię i nazwiskoI GPII GPIII GPIV GPV GPIlość rozegranych turniejówIlość zdobytych punktów
1Izabela Stępień1201202240
2Agnieszka Strojkowska75902165
3Edyta Elertowicz900190
4Agnieszka Stasiak075175

„+50” mężczyzn

MiejsceImię i nazwiskoI GPII GPIII GPIV GPV GPIlość rozegranych turniejówIlość zdobytych punktów
1Krzysztof Drzewosz90752165
1Jacek Piwowarski75902165
3Zbigniew Szol75502125
4Zbigniew Maruszak12001120
4Edwin Misztal01201120
6Marek Friedenberger50
30

280
7Włodzimierz Płuciennik500150

Gra podwójna

MiejsceImię i nazwiskoI GPII GPIII GPIV GPV GPIlość rozegranych turniejówIlość zdobytych punktów
1Mateusz Stanowski1201202240
1Sylwester Sitkowski1201202240
3Kamil Rybak90902180
4Mariusz Strojkowski75902165
5Jakub Sztajerowski90
0

190
6Włodzimierz Płuciennik75
0

175
6Łukasz Kołodziejczuk750175
6Karol Krupa750175
Powiększenie ekranu
Kontrast