Kibicuj z nami biało-czerwonym

Trwają Mistrzostwa Świata 2018 w piłce nożnej, w których po 12 latach przerwy uczestniczy reprezentacja Polski. „Orły” Adama Nawałki na rosyjskiej imprezie zadebiutują we wtorek o godz. 17, wówczas bełchatowska Strefa Kibica na pl. Narutowicza wypełni się biało-czerwonymi fanami futbolu.

Pierwszym rywalem Polski będzie wymagająca kadra Senegalu, a po raz pierwszy sędzia Nawaf Shukralla z Bahrajnu zagwiżdże o godz. 17. Zabawę w sercu Bełchatowa rozpoczniemy już na pięć godzin wcześniej. O tej porze uruchomimy strefę z konsolami, na których chętni będą mogli rozgrywać emocjonujące spotkania w ramach gry FIFA 18.

Na dwie godziny przed meczem ze sceny czas umilał będzie animator, który przygotuje gry i zabawy dla dzieci oraz dorosłych z wyjątkowymi nagrodami. Zaplanowana jest także strefa dla najmłodszych, w której dzieci w wieku przedszkolnym będą mogły wraz z instruktorem próbować swoich sił w grach i zabawach sportowych. Chętne maluchy będą mogły również przygotować się do meczu poprzez pomalowanie swojej buzi w biało-czerwone barwy.

Wstęp do bełchatowskiej Strefy Kibica będzie bezpłatny, a dla przybyłych kibiców przygotowany zostanie teren na ponad 1000 osób. W tylnej części placu do dyspozycji będą trybuny na ok. 70 osób. Dla osób z niepełnosprawnością wydzielona zostanie specjalna strefa dla komfortowego oglądania. W pobliżu pokazu będą umiejscowione także przenośne toalety oraz punkt medyczny.

Mapa Strefy Kibica:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Streetball Bełchatów 2024