Kolejna odsłona Grand Prix Bełchatowa

Przed nami drugi weekend zmagań tenisistów w ramach cyklu Grand Prix Bełchatowa. W pierwszym turnieju wystąpiło blisko 40 zawodników. W kategorii Open Mężczyzn zwyciężył Krzysztof Wieteska, pokonując w finale Franciszka Stępnia 6:0, 6:4. Wśród kobiet najlepsza była Hanna Stępień (w finale 6:2, 6:3 pokonała Agnieszkę Strojkowską). Kategoria 50+ mężczyzn padła łupem Zbigniewa Maruszaka (6:0, 6:1 z Krzysztofem Drzewoszem). Ostatnią kategorią, w której toczyła się rywalizacja, była gra podwójna mężczyzn. Zwycięscy gier pojedynczych tym razem zagrali wspólnie. Krzysztof Wieteska i Zbigniew Maruszak w finale musieli jednak uznać wyższość Grzegorza Puźniaka i Piotra Radziejewskiego (4:6, 6:1, 10:5)

Drugi turniej zapowiada się równie ciekawie. Mamy nadzieję, że frekwencja ponownie dopisze, a w klasyfikacjach generalnych cyklu pojawią się zmiany i rywalizacja nabierze rumieńców.

Wszystkich sympatyków tenisa serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju, a także do gorącego dopingu. Początek zmagań w sobotę, o godzinie 10:00. Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 9:30 w dniu turnieju.

Więcej informacji tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *