Lodowisko Miejskie po raz kolejny było miejscem tanecznej zabawy dla mieszkańców

W ostatni weekend ferii zimowych, a dokładniej w piątek, 9 lutego na Lodowisku Miejskim znajdującym się przy ulicy Edwardów 6 na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie odbyło się wydarzenie pod nazwą „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”. W tegorocznej edycji po czteroletniej przerwie udział wzięło 180 mieszkańców Bełchatowa i okolic, którzy korzystali z dwóch wejść na taflę, a każde z nich trwało 1 godzinę i 45 minut.

Popisy tańca na lodzie rozpoczęły dyskotekę, która trwała łącznie cztery godziny uwzględniając też przerwę na czyszczenie lodu. W międzyczasie trwania zabawy można było napić się gorącej kawy, herbaty, a także skorzystać ze słodkiego poczęstunku w postaci waty cukrowej, popcornu, ciastek i jabłek. Jedną z atrakcji była również fotobudka, która cieszyła się ogromną popularnością wśród odwiedzających Lodowisko Miejskie.

– Za nami fantastyczna zabawa wieńcząca ferie zimowe na bełchatowskim lodowisku. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w piątkowe popołudnie i wieczór na miejskiej ślizgawce widząc jednocześnie uśmiechy na Waszych twarzach i słysząc pozytywne opinie dotyczące organizacji tego rodzaju wydarzeń. Zapraszamy do aktywnego korzystania z Lodowiska Miejskiego póki jeszcze trwa sezon zimowy.

~ Paweł Woźniak – Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie

Osoby, które pojawiły się na lodzie bawiły się w towarzystwie muzycznych hitów puszczanych przez DJ-a, a do osób, którym sprzyjało więcej szczęścia trafiły ciekawe nagrody rzeczowe z logo Miasta Bełchatów i Miejskiego Centrum Sportu, a także gadżety i vouchery przekazane przez partnerów tego wydarzenia, które były wręczane z rąk Prezydent Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej, Wiceprezydenta Miasta Bełchatowa Dariusza Matyśkiewicza, a także dyrektora Miejskiego Centrum Sportu Pawła Woźniaka.

Organizatorami tego wydarzenia byli: Miasto BełchatówMiejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, a także Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Bełchatowie.

Partnerami byli:ChrupexTrojankaMCK PGE Giganty MocyStrong & Fit Body Akademia Pływania – Mariusz LichodziejewskiJust Men Barber ShopKino Helios BełchatówPizza Hut BełchatówNadleśnictwo Bełchatów – Lasy Państwowe, a także CosmoPark.

fot. Miasto Bełchatów

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *