Lodowisko zaprasza w ferie

Międzyszkolne zawody łyżwiarskie zainaugurują okres ferii zimowych na Lodowisku Miejskim. W piątek, tuż przed oficjalnym rozpoczęciem czasu wolnego, uczniowie szkół podstawowych z terenu Bełchatowa wezmą udziału w nietypowych zawodach. Ferie zakończy dyskoteka na łyżwach „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”.

Piątkowe zawody (26.01) rozpoczną się o godz. 9, a przedstawiciele klas szkół podstawowych, w grupach mieszanych (chłopiec, dziewczynka) będą uczestniczyli w czterech konkurencjach: jazda slalomem, jazda za pachołek, jazda po kopercie oraz jazda półkolami nad słupkami. Najlepsi będą mogli liczyć na medale i dyplomy.

Z kolei 10 lutego (sobota, godz. 16:30) Prezydent Miasta Bełchatowa oraz Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie zapraszają na gorącą zabawę na Lodowisku – „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco” – kończącą ferie zimowe. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowanie, co pozwala nam wierzyć, że i tym razem na tafli będzie pełno uśmiechniętych łyżwiarzy.

Lodowisko Miejskie będzie czynne przez cały okres trwania ferii zimowych. Miłośnicy łyżew mogą korzystać z obiektu siedem dni w tygodniu w godz. 9 – 21 (wejścia co półtorej godziny) poza godzinami zarezerwowanymi dla TH” Niedźwiedź” i jego zajęć hokeja na lodzie (wtorek, czwartek 19:30-21) oraz Szkoły Łyżwiarskiej „Piruet” (sobota 12-15, niedziela 15-16:30).

Zapraszamy także przez cały dzień (poza godzinami wynajmu) szkolne grupy zorganizowane ze szkół miejskich, które z lodowiska mogą korzystać bezpłatnie, z zaznaczeniem, iż muszą one posiadać opiekuna oraz proszone są wcześniej o kontakt z Referatem ds. infrastruktury Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie (44 737 81 29).

Cennik dla klientów indywidualnych: bilet ulgowy – 2 zł, bilet normalny – 5 zł, wypożyczenie łyżew – 5 zł, ostrzenie łyżew 5 zł/para, kaski wypożyczane są nieodpłatnie. Przypominamy, że obiekt dysponuje nowymi parami łyżew SZCZEGÓŁY.

Plakat promujący dyskotekę:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *