widok budynku Stadionu Miejskiego z perspektywy murawy o poranku. Na zdjęciu jest widoczna zadaszona trybuna VIP

Nowa siedziba Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie

Od 1 maja 2021 roku siedziba Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie będzie znajdować się na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3.

Nasza jednostka od początku istnienia, czyli od stycznia 2017 roku była zlokalizowana w budynku przy ul. Czyżewskiego 7.

Teraz Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie będzie znajdować się na terenie jednego z naszych obiektów sportowych w południowej części budynku Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej 3.

Ta decyzja jest uwarunkowana projektem uchwały Rady Miejskiej w Bełchatowie w sprawie zmiany uchwały nr XXVII/273/16 Rady Miejskiej w Bełchatowie z dnia 27 października 2016 r. w sprawie utworzenia Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie. Projekt został uchwalony głosami „za” wszystkich radnych, którzy brali udział w XXXIII Sesji Rady Miejskiej w czwartek, 29 kwietnia. Treść uchwały można przeczytać TUTAJ.

Zmiana pomieszczeń przy ul. Czyżewskiego 7, do tej pory zajmowanych przez MCS, pozwoli na racjonalne gospodarowanie zasobem lokalowym będącym w dyspozycji Miasta Bełchatowa.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *