tel. (44) 7378125
kontakt@mcs.belchatow.pl
Ostatni turniej Grand Prix

Już tylko ostatni turniej cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym” pozostał do rozegrania jego uczestnikom. W ten weekend poznamy najlepszych oraz tych, którzy uzyskają prawo gry w turnieju Masters.

Cykl „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa” rozpoczął się w weekend 13-14 maja, kiedy to rozegrano pierwszy turniej zawodów. Zdominował je wówczas duet Piotr Radziejewski – Zbigniew Maruszak, który wygrał kategorię singiel OPEN i 50+ oraz Debel.

Radziejewski wygrał trzy z czterech turniejów GP, dzięki czemu pewny jest zwycięstwa w klasyfikacji końcowej kat. OPEN oraz w kat. Debel, gdzie triumfował jako partner we wszystkich zawodach. W kat. 50+ niezagrożony jest sukces Maruszaka. Trwa walka o pozostałe miejsca na podium oraz nagrody finansowe w każdej z trzech grup.

Dodatkowo na ostatnim turnieju cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym” wśród uczestników, którzy wzięli udział w minimum dwóch turniej Grand Prix (włącznie z piątym) i nie zajęli miejsc premiowanych nagrodami, zostaną rozlosowane dwie nagrody rzeczowe. Początek V turnieju w sobotę o godz. 10.

Plakat promujący imprezę:

Style switcher RESET
Body styles
Background pattern
Background image