Ostatni turniej przed wakacjami

Trzeci turniej cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym” zostanie rozegrany w nadchodzący weekend. Będzie to ostatnie spotkanie uczestników serii przed przerwą wakacyjną, która potrwa do 1 września br.

Tegoroczny cykl tenisowego „Grand Prix” liczy cztery turnieje, dwa z nich zostały już rozegrane. Zawody otwierające imprezę wygrał w kat. OPEN Paweł Lewandowski, w kat. 50+ Zbigniew Maruszak, a w grze podwójnej duet Zbigniew Jasiński – Franek Stępień.

Turniej numer dwa to sukces indywidualny Grzegorza Puźniaka (kat. OPEN), Zbigniewa Maruszaka (kat. 50+) i Piotra Radziejewskiego wraz z Krzysztofem Drzewoszem w rywalizacji deblowej. Na półmetku cyklu tabelę OPEN otwiera Puźniak (195 pkt.), 50+ Maruszak (240 pkt.), a debla Radziejewski i Drzewosz (obaj po 195 pkt.).

Ostatni etap sezonu regularnego „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa” zaplanowano na weekend 1-2 września. Po nim najlepsi zawodnicy końcowej klasyfikacji wezmą udział w turnieju „Masters”. Dedykowana podstrona cyklu TUTAJ.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *