Ostatnia biało-czerwona strefa

Po raz kolejny wielkie rozczarowanie spotkało wiernych, polskich kibiców. Piłkarska reprezentacja naszego kraju przegrała, w „meczu o być albo nie być” na Mistrzostwach Świata z Kolumbią 0:3. W bełchatowskiej Strefie Kibica, mimo niesprzyjającej pogody, było wielu barwnych biało-czerwonych fanów. Przed nami Japonia, turniej w „FIFĘ 18” oraz okazja by do domu wrócić z nowym biało-czerwonym szalikiem.

W spotkaniu rozpoczynającym udział w Mundialu Polacy ulegli Senegalowi 1:2 (relacja TUTAJ), a w niedzielę Kolumbii. W konsekwencji tych słabych wyników gracze Adama Nawałki na koniec fazy grupowej, na pożegnanie z mistrzostwami, zmierzą się z Japonią. Początek czwartkowego spotkania o godz. 16, a pojedynek będzie można obejrzeć na telebimie HD ustawionym przy scenie plenerowej na placu Narutowicza. Podobnie jak ostatnim razem, będzie ona przyozdobiona szalikami Polski, które po spotkaniu zostaną rozdane przybyłym mieszkańcom.

Podobnie jak przy okazji poprzednich spotkań biało-czerwonych Strefa Kibica swe funkcjonowanie rozpocznie pięć godzin wcześniej. Tym razem w strefie konsol rozegrany zostanie „Turniej FIFA 18” o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa, którego szczegóły dostępne są TUTAJ. To doskonała propozycja dla wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli już okres wakacyjny.

Trzej najlepsi zawodnicy w każdej z kategorii mogą liczyć na wyjątkowe nagrody, a kilkunastu najlepszym uczestnikom wręczone zostaną szaliki reprezentacji Polski. Dodatkowo najmłodsi wraz z rodzicami ponownie będą mogli spędzić aktywnie czas w strefie gier i zabaw oraz pomalować swe twarze w biało-czerwone barwy.

Ostatnią okazją do wspólnego oglądania Mistrzostw Świata w piłce nożnej będzie wielki finał. Zagrają w nim dwie najlepsze reprezentacje naszego globu, a mecz zaplanowano na niedzielę 15 lipca. Początek emocji o godz. 17, zapraszamy!

28.06.2018 r. (czwartek)

11:00 – 16:00 Strefa PlayStation / FIFA18
14:00 – 16:00 Malowanie buziek dla dzieci
14:00 – 16:00 Konkursy i zabawy z prowadzącym (NAGRODY!)
14:00 – 17:00 Aktywna strefa dla dzieci
16:00 – 18:30 Pokaz meczu Polska – Japonia

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *