Ostatnie wolne miejsca

Nadal trwają zapisy na „II Bełchatowski Bieg Nocny”. Swój akces zgłosiła już wymagana liczba osób, ale lista startowa zostanie oficjalnie zamknięta dopiero w momencie rejestracji i wniesienia opłaty przez 333 osoby. Warto się pośpieszyć!

Opłata startowa wynosi 30 zł, a statystyka opłaconych mówi o 278 osobach. Do dopełnienia limitu brakuje ponad 50 zainteresowanych. Regulamin biegu informuje, że za osobę zgłoszoną uważa się taką, która wypełniła i przesłała formularz zgłoszeniowy oraz dokonała opłaty startowej. Tę można uiścić m.in. za pośrednictwem portalu internetowego Dotpay bądź wpłatą na konto Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego.

„II Bełchatowski Bieg Nocny” rozpocznie się 28 kwietnia br. o godz. 21 na placu Narutowicza, a jego trasa prowadzić będzie ulicami Czyżewskiego oraz Lecha i Marii Kaczyńskich. Najszybsi biegacze w kategorii kobiet, mężczyzn oraz mieszkańców Bełchatowa mogą liczyć na gratyfikację finansową. „Bełchatowski Bieg Nocny” to kolejna odsłona „Triady Bełchatowskiej”. Podsumowaniem i zwieńczeniem cyklu będzie listopadowa „Bełchatowska Piętnastka”.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *