Zdjęcie przedstawia Miejskie Korty Tenisowe przy ul. Edwardów 8 w Bełchatowie od strony zachodniej. Widać na nim wszystkie 6 pełnowymiarowych ceglanych kortów tenisowych na których rozgrywane są mecze Grand Prix Bełchatowa. W tle widać budynek socjalny obiektu, a także drzewa i bloki na osiedlu Dolnośląskim. Za drzewami po drugiej stronie ulicy można dostrzec Lodowisko Miejskie, które jest czynne głównie w sezonie zimowy dla fanów łyżwiarstwa, ale też latem, gdzie znajduje się rolkowisko przeznaczone do jazdy na rolkach i wrotkach

Otwarcie Miejskich Kortów Tenisowych

W sobotę, 15 maja rozpocznie się kolejny już sezon na Miejskich Kortach Tenisowych przy ul. Edwardów 8 w Bełchatowie. Tegoroczne otwarcie naszego obiektu nastąpiło nieco później, niż planowaliśmy z powodu niesprzyjającej pogody, która utrudniała realizację prac związanych z renowacją nawierzchni.

Miejskie Korty Tenisowe będą czynne od połowy maja

Obiekt został oddany do użytku 1 maja 2004 roku. Od tego czasu mieszkańcy Bełchatowa mogą korzystać z 6 pełnowymiarowych kortów ceglanych, z których każdy ma powierzchnię 450m² co łącznie daje obszar 2700m². Na Miejskich Kortach Tenisowych funkcjonuje półautomatyczny system nawadniania i oświetlenie, które umożliwia grę w tenisa ziemnego także w godzinach wieczornych. Do użytku jest też 118 miejsc siedzących i 65 miejsc parkingowych.

Na terenie naszego obiektu cyklicznie organizowane są turnieje na poziomie amatorskim, a ponadto korty cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego miasta w różnym wieku od dzieci i młodzieży przez osoby dorosłe aż po seniorów.

Miejskie Korty Tenisowe są otwarte przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku, można z nich korzystać w godzinach 9:00 – 21:00, a w sobotę i niedzielę od godz. 8:00 do 16:00.

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod numerem 798-461-713 lub za pomocą platformy Twój Tenis.

Regulamin Miejskich Kortów Tenisowych
Cennik Miejskich Kortów Tenisowych

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *