Pobiegnij razem z GKS

Górniczy Klub Sportowy to jedna z wizytówek naszego miasta, która może poszczycić się długoletnim stażem w najwyższej klasie rozgrywkowej, tj. Ekstraklasie, a także tytułem v-ce mistrza Polski w 2007 roku oraz dwukrotnym udziałem w finałach Pucharu Polski. W jego szeregach trenuje około 400 młodych zawodników, wśród których możemy znaleźć wielu członków kadr wojewódzkich, a także Reprezentacji Polski w kategoriach juniorskich. Aktualnie pierwszy zespół GKS Bełchatów występuje w Fortuna 1 lidze.

26 stycznia ze Stadionu Miejskiego ruszy bieg „Gorących Kibiców Serc”. Każdy sympatyk „Brunatnych” swym udziałem w tym wydarzeniu będzie miał możliwość wyrazić swoje wsparcie dla klubu, który znajduje się aktualnie w trudnej sytuacji organizacyjno – finansowej. Uiszczenie opłaty startowej za bieg jest dobrowolne. Jego minimalna kwota wynosi 20 zł.

Dystans biegu to symboliczne 1977 metrów. Przyjaciele klubu, którzy zgromadzą się na Sportowej w dniu biegu wystartują punktualnie o godzinie 16:00. Trasa będzie wiodła ulicami Bełchatowa, a jej meta zorganizowana będzie na Placu Narutowicza. W strefie finiszera będzie można zjeść ciepły posiłek, a także napić się ciepłej herbaty. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma pamiątkowy numer startowy.

Głównym organizatorem imprezy jest Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, a jego partnerami są Górniczy Klub Sportowy S.A., Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” oraz Ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów.

Zapraszamy serdecznie do udziału w biegu wszystkich sympatyków aktywności fizycznej do spędzenia czasu w miłej atmosferze oraz sprawdzenia swych sił na szybkiej trasie asfaltowej. Podczas biegu nie będzie prowadzony pomiar czasu. Do udziału zachęcamy również wszystkie osoby, które chcą pokonać ten dystans marszem. Poniżej zamieszczamy regulamin, z którego można dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Regulamin

Zapisy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *