zdjęcie przedstawia uczestniczki dyskoteki na Lodowisku Miejskim w Bełchatowie

Przed nami dyskotekowe zakończenie karnawału i ferii zimowych na Lodowisku Miejskim w Bełchatowie

W imieniu Prezydent Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej zapraszamy wszystkich mieszkańców już w najbliższy piątek, 9 lutego na Lodowisko Miejskie zlokalizowane przy ulicy Edwardów 6 na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Po kilku latach przerwy na miejską ślizgawkę wraca wydarzenie pn. „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”. Do zdobycia będą ciekawe nagrody, gadżety, a także liczne vouchery.

W piątek, 9 lutego o godzinie 16:30 rozpocznie się najbardziej szalone lodowe party, czyli impreza pn. „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”. Zabawie będą towarzyszyć dyskotekowe światła i hity w towarzystwie DJ-a, a także takie atrakcje jak: fotobudka, słodki poczęstunek, ciepła herbata, wata cukrowa, popcorn, czy też liczne nagrody, gadżety oraz vouchery. Pierwsze wejście na lód potrwa do godziny 18:15. Następnie odbędzie się 30-minutowa przerwa techniczna na czyszczenie lodu, a na drugą turę zabawy zapraszamy od godziny 18:45 aż do samego końca, czyli do godziny 20:30.

– Kończy się karnawał, kończą się ferie zimowe, a nasza jednostka z tej okazji powraca do organizacji imprezy na miejskiej ślizgawce pn. „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”. Zachęcamy do aktywnego udziału w przygotowanym przez nas evencie wraz ze swoimi najbliższymi.

~ Paweł Woźniak – Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie

Pamiętajmy, że ilość uczestników na jedno wejście jest zgodnie z regulaminem ograniczona do 90 osób. Przed wejściem na drugą turę w pierwszej kolejności wpuszczane będą osoby, które nie brały udziału w pierwszej sesji zabawy. Wypożyczalnia łyżew będzie dostępna, ale osoby posiadające swoje łyżwy zachęcamy do zabierania ich ze sobą!

Organizatorami tego wydarzenia są: Miasto BełchatówMiejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, a także Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Bełchatowie.

Partnerami są: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w BełchatowieChrupexTrojankaMCK PGE Giganty MocyStrong & Fit Body Akademia Pływania – Mariusz LichodziejewskiJust Men Barber ShopKino Helios BełchatówPizza Hut BełchatówNadleśnictwo Bełchatów – Lasy Państwowe, a także CosmoPark.

FACEBOOK – MCS BEŁCHATÓW
INSTAGRAM – MCS BEŁCHATÓW
WYDARZENIE – FACEBOOK

KALENDARZ WYDARZEŃ

REGULAMIN KONKURSU

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *