na zdjęciu kobieta w kasku i na rowerze typu BMW jadąca na torze pumptrack

Przed nami w Bełchatowie 6 runda cyklu „Nie Pompujesz – Nie Jedziesz”. Trwają zapisy

Bełchatów to największy przystanek eliminacyjny ogólnopolskiego cyklu zawodów na pumptrackach pn. „Nie Pompujesz – Nie Jedziesz!” 21 sierpnia na ogromnym torze zbudowanym przez BT Project zostanie rozegrana 6 runda, w której udział wezmą najlepsi zawodnicy z całego kraju!

Jednak nie tylko długość toru czyni bełchatowską rundę wyjątkowym przystankiem! Zawodnicy w fazie play-off będą rywalizować o zwycięstwo po zmroku przy światłach jupiterów! Z pewnością będzie to doskonały element, który nada  widowiskowości całej rundzie!

Kto może wystartować w zawodach? Każdy, niezależnie od umiejętności! Możemy zgłaszać się całkowicie za darmo w kategoriach rowerowych: KIDS, Amator, Kobiety, PRO oraz w otwartej kategorii hulajnogi!

Zapisy na zawody są całkowicie bezpłatne! Trzeba jedynie pamiętać o ograniczonej liczbie startujących oraz o rejestracji! Ta jest prowadzona wyłącznie online na stronie www.pompuje.pl. W dniu zawodów nie będzie możliwości rejestracji!

Bełchatów będzie także przedostatnią szansą na wywalczenie awansu do wielkiego finału Nie Pompujesz – Nie Jedziesz, który odbędzie się w Nowej Soli. Awans ten uzyska trzech najlepszych zawodników w kategorii Kobiety i Pro. W finale czekają już: Marcin Rot, Dawid Godziek, Gustaw Dądela, Bartosz Giemza, Jakub Wicher, a w kategorii Kobiety m.in. Anna Domagała, Natalia Niedźwiedź, Ola Bryndza. Więc warto rywalizować!

W Bełchatowie swój udział zapowiedzieli już Bartosz Giemza (aktualny Mistrz Polski w jeździe na pumptracku), a także Jakub Wicher!

Zapraszamy także do udziału najmłodszych do rywalizacji w kategorii KIDS. Tutaj nagrodzimy nie tylko zwycięzców ale gratulacyjny medal otrzyma każdy uczestnik!

Na pewno będzie sporo emocji i dużo dobrej rywalizacji! 6 runda w Bełchatowie już 21 sierpnia!

Za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz profilu Facebook będziemy na bieżąco informować o postępach w przygotowaniach do tej imprezy. Więcej szczegółów można znaleźć także na poniższych kanałach:

Facebook: Nie Pompujesz – nie Jedziesz
Instagram: pompuje_pumptrack
Grupa Facebook: Pumptracki
Youtube: Nie Pompujesz – Nie Jedziesz

Szczegóły wydarzenia:
Data: 21.08.2021r. (sobota)
Godzina: treningi i odbiór numerów startowych w godz. 14:00 – 15:50, start zawodów 16:00
Kategorie: PRO, Kobiety, Amator, KIDS (od 6 do 12 lat), Hulajnoga
Zapisy: wyłącznie na stronie www.pompuje.pl (brak możliwości zapisów na miejscu w dniu imprezy)
Wpisowe: 0 złotych

fot. Adam Glosowic

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Streetball Bełchatów 2024