Smakosze najlepsi wśród „Piwomanów”

Triumfem zespołu „Smakoszy” zakończył się sobotni turniej piłki nożnej „Piwomani Bełchatów 2017”. W rywalizacji na boisku ze sztuczną nawierzchnią wzięło udział pięć drużyn, które zagrały systemem „każdy z każdym”.

Mecze trwające blisko pół godziny rozgrywano na dwóch boiskach jednocześnie, a tak długi czas gry pozwalał na zdobywanie wielu bramek. Tylko w jednym meczu strzelono zaledwie trzy gole, a jak się następnie okazało był to pojedynek wyłaniający zwycięzce turnieju. „Smakosze” pokonali w nim po zaciętym boju „Ciacho Bar” 2:1.

Biało-zielono-czarni „Smakosze” znajomych z „Ciacho Bar” wyprzedzili zaledwie o punkt, a o cztery „oczka” reprezentację „Czarnych”. Miejsce czwarte dla „Galakticos”, piąte dla „FC Pączki”, której skład stanowili najmłodsi uczestnicy turnieju. Triumfatorzy wygrali trzy z czterech spotkań i jeden zremisowali.

Rywalizacja odbywała się w sportowej atmosferze, a radość ze sportowego rozpoczęcia weekendu udzieliła się wszystkim uczestnikom. Również pogoda sprzyjała zdrowej rywalizacji, której nie brakowało do ostatniego gwizdka sędziów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *