Specjalny trening przed biegiem

W zimie rozgrzewa kaloryfer na ścianie, a wiosną zaczyna się sezon na „kaloryfer” na brzuchu. Właśnie z myślą o nim specjaliści od gorących kaloryferów w mieszkaniach przygotowali specjalny trening pn. „Zmień bojler na kaloryfer” podczas zbliżającego się „II Bełchatowskiego Biegu Nocnego.

Spółka PEC wraz z Miejskim Centrum Sportu przygotuje specjalną strefę treningową dla uczestników i kibiców „Biegu Nocnego”, gdzie pod okiem i kierunkiem instruktora będą mogli przygotować się do biegu i poprawić swoją kondycję fizyczną. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku oba podmioty zorganizowały wspólnie podobną imprezę na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Głównym celem akcji jest wyćwiczenie przysłowiowego „kaloryfera” na brzuchu każdego chętnego. Tym razem bezpośrednio do podjęcia wyzwania i walki o „kaloryfer” zaproszeni zostaną bełchatowscy biegacze, dla których zostanie utworzona specjalna strefa na placu Narutowicza (w godz. 18.00-21.00) i będzie można tam wziąć udział w specjalnym treningu pod okiem profesjonalnego instruktora.

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma broszurę z zestawami ćwiczeń do samodzielnych treningów. Pomogą one wzmocnić mięśnie brzucha i poprawić sylwetkę przed latem. Zestawy dostępne są również na kanale YouTube i Facebooku pod nazwą „Ciepła Strona Życia”. – Zachęcamy do systematycznej aktywności fizycznej w ramach akcji treningowej “Zmień bojler na kaloryfer”. Przecież każdy z nas ma „kaloryfer,” tylko czasem niepotrzebnie schowany. Odkryjmy go więc na nowo – zachęcają organizatorzy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *