Strzelecka niedziela w „Energii”

Środek tarczy jest ich celem, ale nie zawsze osiągalnym. Dlatego też strzelectwo sportowe umożliwia rozwój koncentracji, celności i całkowitego skupienia się na obranym celu. Hala „Energia” po raz kolejny stała się miejscem rywalizacji tego widowiskowego sportu.

Miasto Bełchatów było gospodarzem wojewódzkich zawodów strzeleckich o „Puchar Jesieni” będących zarazem piątą rundą Pucharu Młodzików, nad którymi honorowy patronat objęła Prezydent Mariola Czechowska. Zdaniem goszczących tego dnia w „Energii” zawodników, hala na ten dzień stała się jedną z piękniejszych strzelnic pneumatycznych na dystansie 10 metrów w naszym województwie.

Gospodarze wystawili do rywalizacji dwanaścioro przedstawicieli (dziewięciu zawodników i trzy zawodniczki) w różnych kategoriach wiekowych, momentami jako jedyni. Poza strzelcami z „Iglicy” w Bełchatowie gościli też członkowie klubów z Łodzi, Szczercowa, Łasku, Radomska, Koluszek i Zduńskiej Woli. Zwieńczeniem całodziennego wysiłku, wielu nowych rekordow życiowych była dekoracja najlepszych, której dokonał Wiceprezydent Miasta Łukasz Politański.

Komplet wyników bełchatowskiego „Pucharu Jesieni” dostępny jest TUTAJ.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *