tel. (44) 7378125
kontakt@mcs.belchatow.pl
Strzelecka niedziela w „Energii”

Środek tarczy jest ich celem, ale nie zawsze osiągalnym. Dlatego też strzelectwo sportowe umożliwia rozwój koncentracji, celności i całkowitego skupienia się na obranym celu. Hala „Energia” po raz kolejny stała się miejscem rywalizacji tego widowiskowego sportu.

Miasto Bełchatów było gospodarzem wojewódzkich zawodów strzeleckich o „Puchar Jesieni” będących zarazem piątą rundą Pucharu Młodzików, nad którymi honorowy patronat objęła Prezydent Mariola Czechowska. Zdaniem goszczących tego dnia w „Energii” zawodników, hala na ten dzień stała się jedną z piękniejszych strzelnic pneumatycznych na dystansie 10 metrów w naszym województwie.

Gospodarze wystawili do rywalizacji dwanaścioro przedstawicieli (dziewięciu zawodników i trzy zawodniczki) w różnych kategoriach wiekowych, momentami jako jedyni. Poza strzelcami z „Iglicy” w Bełchatowie gościli też członkowie klubów z Łodzi, Szczercowa, Łasku, Radomska, Koluszek i Zduńskiej Woli. Zwieńczeniem całodziennego wysiłku, wielu nowych rekordow życiowych była dekoracja najlepszych, której dokonał Wiceprezydent Miasta Łukasz Politański.

Komplet wyników bełchatowskiego „Pucharu Jesieni” dostępny jest TUTAJ.

Style switcher RESET
Body styles
Background pattern
Background image