Napis Trening na Medal na tle medali

Trenowaliście na medal

Akcja #TreningNaMedal cieszy się dużą popularnością. Przez ostatni miesiąc ponad 300 osób pokonało dystans jednego z naszych biegów (5 km lub 10 km). Czas na małe podsumowanie naszej sportowej zabawy.

Zdecydowanie więcej osób poradziło sobie z krótszą trasą. Mamy nadzieję, że dzięki tym treningom, których rezultatem był medal, zachęciliśmy do aktywności jeszcze szersze grono ludzi. Wśród osób, które przychodziły po swoje trofeum można było zobaczyć znajome twarze bełchatowskich biegaczy ale pojawiło się także wiele osób, które miały styczność z bieganiem po raz pierwszy. Cieszymy się z pozytywnego odbioru tej inicjatywy i mamy nadzieję, że kolejne biegi będzie można już realizować w tradycyjnej formie.

Biorąc pod uwagę ilość przygotowanych medali, których zostało całkiem sporo, chcemy dać Państwu możliwość ich odbioru aż do wyczerpania zapasów. Jeśli uczestnik akcji przebiegnie dystans „Piątki przez las” lub „Biegu Nocnego” musi wypełnić pozostałe warunki (publiczne udostępnienie posta na Facebooku wraz z oznaczeniami MCS Bełchatów oraz #TreningNaMedal). Następnie prosimy o kontakt z naszymi pracownikami poprzez Facebooka, na adres mailowy (kontakt@mcs.belchatow.pl) lub telefonicznie 44 737 81 25. Wtedy ustalimy sposób przekazania medalu. Każdą sytuację rozpatrzymy indywidualnie.
Zawsze można też przyjść do naszej siedziby przy ul. Czyżewskiego 7 (wejście od strony Urzędu Miasta, w godzinach 9:00 – 13:00). Najważniejsze aby podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił na trasie biegowej.

Sytuacja zagrożenia epidemicznego spowodowała, iż cała społeczność sportowa została „zamrożona”. Jednak środowisko biegaczy zawsze potrafi pokazać swoją pasję i zaangażowanie, nawet w tak trudnych warunkach. Cieszy nas fakt, iż rzeczywistość, także ta sportowa powoli wraca do normy. Pojawia się coraz więcej dobrych informacji, które pozwalają mieć nadzieję, że już niedługo wrócimy na trasy, bieżnie, hale czy boiska sportowe w pełnym wymiarze.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Streetball Bełchatów 2024