tel. (44) 7378125
kontakt@mcs.belchatow.pl
Wiosenna zabawa przedszkolaków

XXVII Wiosenne Igrzyska Przedszkolaków odbyły się dziś w bełchatowskiej Hali Energia. Hasło tegorocznej edycji to: „Żyjmy zdrowo, na sportowo”. Impreza, w której udział biorą 5 i 6 latki z bełchatowskich przedszkoli ma na celu promocję aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia. W tym roku swoje zdolności zaprezentowało około 130 uczestników. Natomiast na trybunach słychać było doping blisko 1000 dzieciaków z bełchatowskich przedszkoli.

Dzisiejszą imprezę swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele bełchatowskiego świata sportu a byli nimi zawodnicy m.in. PGE GKS Bełchatów, Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego, Rugby Club Bełchatów, MUKS Bełchatów oraz Knock-Out Team Bełchatów.

Zgodnie z ceremoniałem igrzysk przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji zawisła oficjalna flaga igrzysk i „zapłonął” olimpijski znicz. Po oficjalnej części nastąpiło emocjonujące współzawodnictwo w dwóch kategoriach wiekowych: 5 i 6-latków. Na koniec każda z placówek została nagrodzona w jednej z dziewięciu kategorii, w której była najlepsza. Na drużyny sportowe czekały specjalne statuetki za Zwinność, Szybkość, Dokładność, Wytrwałość, Zręczność, Skoczność, Energiczność, Bystrość i Efektywność.

126 przedszkolaków rywalizowało w kilku konkurencjach sportowych i zręcznościowych podczas tegorocznej edycji Wiosennych…

Opublikowany przez MCS Bełchatów Środa, 3 kwietnia 2019

To było prawdziwe sportowe święto przedszkolaków. Zręcznościowe konkurencje, głośny doping, medale i dużo radości – tak…

Opublikowany przez Miasto Bełchatów Środa, 3 kwietnia 2019
Style switcher RESET
Body styles
Background pattern
Background image