Impreza sportowa
na zdjęciu widoczni uśmiechnięci biegacze po ukończeniu 4. Bełchatowskiego Biegu Nocnego wraz z medalami

Niezmiennie na dystansie 10 kilometrów odbędzie się 5. edycja Bełchatowskiego Biegu Nocnego, która w roku bieżącym odbędzie się w sobotę, 6 maja o godzinie 21:00. Do zmagań stanie maksymalnie 350 biegaczy, bo tyle miejsc startowych przygotowaliśmy. Już teraz można się zapisywać wchodząc TUTAJ. Zgłoszenia są przyjmowane do poniedziałku, 1 maja 2023 roku, do godziny 23:59. Na każdego czekają pakiety startowe oraz pamiątkowe medale, a na najlepszych statuetki oraz nagrody finansowe o łącznej wartości 3600 złotych.

Organizatorami 5. Bełchatowskiego Biegu Nocnego na dystansie 10 kilometrów są: Prezydent Miasta Bełchatowa Pani Mariola CzechowskaMiejskie Centrum Sportu w BełchatowieMCK PGE Giganty Mocy oraz Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny. W razie wszelkich pytań więcej informacji na temat tego wydarzenia można uzyskać pod numerami telefonu: (44) 737-81-25, (44) 737-81-26 lub 501-060-216, a także za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@mcs.belchatow.pl oraz bkl.belchatow@gmail.com. W sprawach problemowych związanych z zapisami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 515-941-387 lub mailowy pod adresem: biuro@datasport.pl.

Partnerami biegu są: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie Sp. z o. o., Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD. – KAN.” w Bełchatowie Sp. z o. o., Transport Maciej Frysiak, Bewa Sp. z o. o., Gymcity Bełchatów, Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa w Bełchatowie, Sklep i Serwis Rowerowy „DAN MAR” Bełchatów, Fundacja Bezpieczni, Krystian Ściechowski – Fit Dietetyk, Studio Wodoru Bełchatów, Fabryka Zdrowia, Solpark Kleszczów – Rekreacja Sport Szkolenia, Makaron i Kawa, Salon Prestiż, Ghost Barber Shop, Kino Helios Bełchatów, Synevo Bełchatów, a także Da Grasso Bełchatów.

Sponsorami biegu są: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A., Sempertrans Bełchatów Sp. z o. o., Volkswagen Autoweber, TEB Edukacja Bełchatów i Jagatex Grażyna Ludkiewicz.

Regulamin
Załącznik nr 1 – oświadczenie o zdolności do udziału w biegu
Załącznik nr 2 – oświadczenie rodzica / opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w biegu wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych
Załącznik nr 3 – oświadczenie zawodnika wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych
Załącznik nr 4 – upoważnienie do odbioru pakietu startowego

WIĘCEJ INFORMACJI
ZAPISY
FACEBOOK – MCS BEŁCHATÓW
WYDARZENIE FACEBOOK
KALENDARZ WYDARZEŃ

grafika przedstawia plakat promujący 5. Bełchatowski Bieg Nocny

grafika przedstawia mapkę 5. Bełchatowskiego Biegu Nocnego z logo sponsorów
Data

6 maj 2023

  • Koniec: 23:00
  • Start: 18:00
  • Miejsce: plac Narutowicza, Bełchatów