Impreza sportowa
Biegacze podczas startu 5. Bełchatowskiego Biegu Nocnego

Niezmiennie na dystansie 10 kilometrów odbędzie się 6. edycja Bełchatowskiego Biegu Nocnego, która w roku bieżącym odbędzie się w sobotę, 11 maja o godzinie 21:00. Do zmagań stanie maksymalnie 350 biegaczy, bo tyle miejsc startowych przygotowaliśmy. Już teraz można się zapisywać wchodząc TUTAJZgłoszenia są przyjmowane do wtorku, 7 maja 2024 roku, do godziny 23:59. Na każdego czekają pakiety startowe oraz pamiątkowe medale, a na najlepszych statuetki oraz nagrody finansowe o łącznej wartości 7200 złotych.

Organizatorami 6. Bełchatowskiego Biegu Nocnego na dystansie 10 kilometrów są: Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola CzechowskaMiejskie Centrum Sportu w Bełchatowie oraz Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny.

Partnerami biegu są: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie Sp. z o. o. i Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD. – KAN.” w Bełchatowie Sp. z o. o. 

Sponsorami biegu są: : PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A., Sempertrans Bełchatów Sp. z o. o. i Volkswagen Autoweber.

W razie wszelkich pytań więcej informacji na temat tego wydarzenia można uzyskać pod numerami telefonu: (44) 737-81-25, (44) 737-81-26 lub 501-060-216, a także za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@mcs.belchatow.pl oraz bkl.belchatow@gmail.com. W sprawach problemowych związanych z zapisami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 515-941-387 lub mailowy pod adresem: biuro@datasport.pl.

Bieżące informacje dotyczące 6. Bełchatowskiego Biegu Nocnego można znaleźć, klikając w poniższe linki:

Regulamin
Załącznik nr 1 – oświadczenie o zdolności do udziału w biegu
Załącznik nr 2 – oświadczenie rodzica / opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w biegu wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych
Załącznik nr 3 – oświadczenie zawodnika wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych
Załącznik nr 4 – upoważnienie do odbioru pakietu startowego

WIĘCEJ INFORMACJI
ZAPISY

FACEBOOK – MCS BEŁCHATÓW
WYDARZENIE FACEBOOK

 

Data

11 maj 2024

  • Koniec: 23:59
  • Start: 00:00
  • Miejsce: plac Narutowicza, Bełchatów