Impreza sportowa

W imieniu Prezydent Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej zapraszamy wszystkich mieszkańców już w najbliższy piątek, 9 lutego na Lodowisko Miejskie zlokalizowane przy ulicy Edwardów 6 na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Po kilku latach przerwy na miejską ślizgawkę wraca wydarzenie pn. „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”. Do zdobycia będą ciekawe nagrody, gadżety, a także liczne vouchery.

W piątek, 9 lutego o godzinie 16:30 rozpocznie się najbardziej szalone lodowe party, czyli impreza pn. „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”. Zabawie będą towarzyszyć dyskotekowe światła i hity w towarzystwie DJ-a, a także takie atrakcje jak: fotobudka, słodki poczęstunek, ciepła herbata, wata cukrowa, popcorn, czy też liczne nagrody, gadżety oraz vouchery. Pierwsze wejście na lód potrwa do godziny 18:15. Następnie odbędzie się 30-minutowa przerwa techniczna na czyszczenie lodu, a na drugą turę zabawy zapraszamy od godziny 18:45 aż do samego końca, czyli do godziny 20:30.

Organizatorami tego wydarzenia są: Miasto BełchatówMiejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, a także Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Bełchatowie.

Partnerami są: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w BełchatowieChrupexTrojankaMCK PGE Giganty MocyStrong & Fit Body Akademia Pływania – Mariusz LichodziejewskiJust Men Barber ShopKino Helios BełchatówPizza Hut BełchatówNadleśnictwo Bełchatów – Lasy Państwowe, a także CosmoPark.

WIĘCEJ INFORMACJI
FACEBOOK – MCS BEŁCHATÓW

INSTAGRAM – MCS BEŁCHATÓW
WYDARZENIE – FACEBOOK

REGULAMIN KONKURSU

Data

9 luty 2024

  • Koniec: 20:30
  • Start: 16:30
  • Miejsce: ul. Edwardów 6, Bełchatów
Streetball Bełchatów 2024