LOTTO MTB Energy Bełchatów

Po wielu latach przerwy w kalendarzu sportowym Bełchatowa pojawiła się impreza MTB. Już 15 września kolarze górscy będą mogli sprawdzić się w rywalizacji, która przebiegać będzie głównie przez Lasy Państwowe na terenie Nadleśnictwa Bełchatów. Długość pętli to ok. 25 kilometrów. Impreza zostanie rozegrana na dwóch dystansach MEGA (jedna pętla) i GIGA (dwie pętle). Więcej informacji na stronie MTB Energy Bełchatów

Zapisy startują w piątek, 28 czerwca o godzinie 12:00, na stronie www.timerecords.pl

Organizatorami imprezy są Miasto Bełchatów, Miejskie Centrum Sportu, Energy Events. Patronatem honorowym zawody objęły Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bełchatów.

W miniony weekend (23 czerwca) odbyła się pierwsza impreza tegorocznego cyklu MTB Energy 2019. Rywalizacja toczyła się na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo, jednym z najpiękniejszych miejsc na Kaszubach i zakończyła się ogromnym sukcesem. Poziom emocji sięgał zenitu z uwagi na bardzo dobre taktyczne przygotowanie do zawodów oraz znajomość trasy. Zarówno w kategorii mężczyzn i kobiet nie obyło się bez niespodzianek ale to w kolarstwie górskim często spotykana historia. Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z tego wydarzenia.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2097938230498850&type=3
Patronat Honorowy:
Patron Honorowy – Nadleśnictwo Bełchatów

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Streetball Bełchatów 2024