Dyskoteka na zakończenie ferii

Po raz kolejny na zakończenie ferii zimowych zapraszamy na Lodowisko Miejskie, gdzie będzie miała miejsce głośna impreza w myśl hasła „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”. Przez blisko 2,5 godziny nie zabraknie tanecznych hitów, dobrej zabawy i loterii, której pula wynosi 1800 zł.

Do tańca na lodzie zapraszamy dzieci i młodzież, dla których będzie to sobota kończącą ferie zimowe. Otwarci jesteśmy jednak na wszystkich, którzy zechcą spędzić z nami ten lutowy wieczór. O selekcję najnowszych hitów z list przebojów zadba DJ. Ponadto na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody, pokaźna pula voucherów i ciepła herbata – wyliczają organizatorzy imprezy. Dodatkowo swój układ artystyczny zaprezentuje Szkoła Łyżwiarska „Piruet”. – Tematem pokazów będzie znana i uwielbiana przez dzieci bajka „Kraina Lodu”. Nasi artyści – Hannah Rady, Klaudia Jakubczak, Monika Hartwik i Malwina Jakubczak – wcielą się w postaci z niej pochodzący. Będzie to np. Księżniczka Anna, Elsa i Olaf – opowiada Amelia Załęczna.

Obowiązuje wstęp wolny, a uczestnicy ponoszą jedynie koszt wypożyczenia łyżew. Zabawa rozpocznie się o godz. 16:30 i potrwa do 19. Po raz kolejny dyskotekę na Lodowisku Miejskim organizują wspólnie Prezydent Miasta Bełchatowa, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie oraz Miejskie Centrum Sportu.

Plakat promujący imprezę:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *