Lodowisko tylko do soboty

Jeszcze tylko przez kilka dni miłośnicy jazdy na łyżwach mogą korzystać z Lodowiska Miejskiego. Sobota będzie ostatnim dniem funkcjonowania obiektu przez przerwą letnią.

Choć trwa już kalendarzowa wiosna, to sympatycy łyżew w dalszym ciągu mogą korzystać z miejskiego lodowiska. Obecny sezon rozpoczęliśmy 2 listopada 2017 r., a zakończymy go w sobotę 31 marca br. Będzie to blisko ponad 4 miesiące dostępności i wielu radości płynących z jazdy na łyżwach.

Łyżwiarze mogą odwiedzać obiekt każdego dnia w godzinach 9-21. Dostępność wejść można sprawdzić w aktualnym harmonogramie, który dostępny jest TUTAJ. Uwzględnia on wejścia indywidualne, zajęcia wychowania fizycznego dla szkół oraz przerwy techniczne.

Jednorazowe wejście na miejską ślizgawkę trwa 60 minut. Za godzinę jazdy po lodowej tafli dzieci, młodzież i studenci (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej) zapłacą więc 2 zł, dorośli 5 zł. Na miejscu działa wypożyczalnia sprzętu, w którym dostępnych jest około 120 par łyżew we wszystkich rozmiarach, jak również można bezpłatnie wypożyczyć kask lub naostrzyć własne łyżwy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Streetball Bełchatów 2024