O.S.T.R i Małpa zagrają dla was!

1. HIP-HOP FESTIWAL to propozycja Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie dla miłośników tej muzyki. Gwiazdą wieczoru będzie wybitny raper – O.S.T.R, a poprzedzi go występ Łukasza „Małpy” Małkiewicza. Będzie także akcent lokalny, o który zadba OSD Familia i artysta wyłoniony w drodze konkurs.

Nasza jednostka ogłasza konkurs, w którym nagrodą będzie możliwość wystąpienia w specjalnie przygotowanym 15-minutowym bloku, który poprzedzi rozpoczęcie Hip-Hop Festiwalu. To odpowiedź na dużą ilość zapytań, które otrzymaliśmy od momentu ogłoszenia informacji o koncercie – wyjaśnia Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie. Lokalni artyści bądź zespoły mogą do 2 października br. godz. 12:00 wysyłać linki ze swoją twórczością na adres e-mail ( kontakt@mcs.belchatow.pl ), a dyrektor wraz z O.S.T.R wybierze dwie najciekawsze. Więcej w REGULAMINIE KONKURSU.

Część oficjalną 1. HIP-HOP FESTIWALU rozpocznie lokalny zespół – OSD FAMILIA – który był jedną z pierwszych formacji hip-hopowych w Bełchatowie, zrzeszającą w swoich szeregach raperów, beatmakerów czy graficiarzy z największego osiedla w mieście. Raperzy spod tego szyldu reprezentowali bełchatowską scenę na różnego rodzaju festiwalach, imprezach czy koncertach z czołówką polskiej sceny Hip-Hop.

MAŁPA to polski raper, członek formacji „Proximite”, której był współzałożycielem. Znany jest głównie ze swojej solowej działalności, a jego debiutancki album zatytułowany „Kilka numerów o czymś” ukazał się 27 listopada 2009 roku. Drugi – „Mówi” – wydany w 2016 r. zyskał status złotej płyty. Łukasz „Małpa” Małkiewicz nie unikał występów gościnnych, a można go usłyszeć m.in. z takimi wykonawcami jak donGURALesko, Donatan, 2ty, W.E.N.A czy Pezet i Małolat.

O.S.T.R., a właściwie Adam Andrzej Ostrowski, to gwiazda polskiej sceny muzycznej. Łódzki raper to autor kilkudziesięciu albumów muzycznych, posiadacz 5 złotych płyt, 5 platynowych i jednej podwójnie platynowej. Kilkukrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej, w wyniku której po raz kolejny zawita do Bełchatowa. Ostatni album OSTR-ego „Życie po śmierci” spotkał się z niesamowitym przyjęciem ze strony słuchaczy, bijąc rekord sprzedaży oraz przynosząc wytwórni Asfalt Records pierwszą w historii podwójnie platynową płytę.

SPRZEDAŻ BILETÓW odbywa się TUTAJ oraz w hali „Energia”. Nominalna cena biletu to 49 zł.

Plakat promujący wydarzenie:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *