Ostatnie rozstrzygnięcia w Grand Prix

Ostatni turniej cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym” zostanie rozegrany w nadchodzący weekend. Po jego zakończeniu poznamy najlepszych zawodników w trzech kategoriach oraz tych, którzy uzyskają prawo gry w turnieju Masters.

Cykl „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa” rozpoczął się w pierwszy weekend maja, a z sukcesami kończyli go Paweł Lewandowski w kat. OPEN, Zbigniew Maruszak w kat. 50+ oraz duet Zbigniew Jasiński / Franek Stępień w kat. Debel.

Klasyfikację kat. Open przed ostatnimi zawodami otwiera Piotr Radziejewski, który ma w dorobku 210 punktów i o zaledwie 10 „oczek” wyprzedza Mariusza Strojkowskiego. Podium zamyka Grzegorz Puźniak (195 pkt.). W gronie tenisistów 50+ najlepsi są Zbigniew Maruszak (330), Zbigniew Jasiński (300) oraz Krzysztof Drzewosz (200). Z kolei tabelę gry podwójnej z największą liczbą punktów otwierają Radziejewski (315), Drzewosz (315) i Jasiński (285).

Wychodzi na to, że w każdej z kategorii wielkie znaczenie w końcowej klasyfikacji będzie miał ostatni turniej cyklu. Czekają nas zatem wielkie emocje! Początek turnieju w sobotę o godz. 10. Za to dwa tygodnie później, ośmiu najlepszych tenisistów kategorii OPEN i 50+ spotkają się na turnieju najlepszych, czyli Mastersie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Streetball Bełchatów 2024